Products and services

Energetikos tinklų institutas, UAB
Atstovas Raimundas Rutkauskas
Kampo g. 7, LT-50153 Kaunas, Lietuva
T +370 686 09191
raimundas.rutkauskas@eti.lt
www.eti.lt

ENERCON GmbH
Atstovas Karol Korczak
M +48 666 830 833
ul. Polska 30, Poznan 60-595, Poland
karol.korczak@enercon.de
www.enercon.de

Swedbank, AB
Atstovas Ernestas Juozapaitis
Konstitucijos pr. 20 A, LT-03502 Vilnius, Lietuva
T +370 616 91983
ernestas.juozapaitis@swedbank.lt
www.swedbank.lt

ABB, UAB
Atstovas Jukka Patrikainen
M +372 5680 1817
Parko g. 37, LT-14198, Avižieniai, Vilnius, Lietuva
Fax. +370 273 8333
jukka.patrikainen@ee.abb.com
http://www.abb.lt/

Nordex Energy GmbH
Atstovas Norbert Dwenger
M +49 (40) 30030 1160
Langenhorner Chaussee 600, 22419 Hamburg, Germany
NDwenger@nordex-online.com
www.nordex-online.com

GE Renewable Energy
Atstovas Roberto Sanchez Jimenez
M +33 6 55 82 98 50
204 Rond-Point du Pont de Sevres, 92100 Boulogne-Billancourt, France
Roberto.SANCHEZJIMENEZ@ge.com
http://www.gerenewableenergy.com

AB Vestas Northern & Central Europe
Atstovas Johaness Schiel
M +49 (0) 40 467785482
Kapstadtring 7, 22297 Hamburg, Germany
joshi@vestas.com
www.vestas.com

Siemens Gamesa Renewable Energy
Atstovas Hans Gunnar Carlsson
M +46 (70) 7281354
J.Jasinskio g. 16C, LT-03163 Vilnius, Lietuva
hans.carlsson@siemens.com
www.siemensgamesa.com

Axpo Nordic AS
Atstovas Cathrine Torvestad
Dronning Eufemias Gate 6B | NO-0191, Oslo, Norway
T +47 41 127 080
Catherine.torvestad@axpo.com
www.axpo.com

Baltic Offshore Training Centre, UAB
Atstovas Rihards Stalmanis
Rambyno g. 14, LT-93179 Klaipėda, Lietuva
T +371 293 24187
Rihards.stalmanis@botctraining.com
www.botctraining.com

Law Firm Walless Burgienė Rėčiūnas ir partneriai
Atstovas Vaidotas Puklevičius
Upės g. 23, LT-08128 Vilnius, Lietuva
T +370 699 54681
vaidotas.puklevicius@walless.com
www.walless.com

ČEZ a.s.
Atstovas Paulius Gineitis
M +370 686 32890
Duhova 425/, 140 53 Praha 4 Prague, Czech Republic
paulius.ginetis@cez.cz
www.cez.cz

Vilniaus mokslo ir inovacijų centras, UAB
Atstovė Inga Baronienė
M +370 657 88187
Subačiaus g. 1-1-, LT- 01302 Vilnius, Lietuva
info@vmic.lt

iPS Baltics, UAB
Atstovas Gediminas Ūsas
M +370 647 79776
Liepų g. 54-2, LT-92106 Klaipėda, Lietuva
g.usas@ips-baltics.com
www.ips-baltics.com

INIKTI wind, UAB
Atstovas Aivaras Stumbras
M +370 687 21720
Konstitucijos pr. 15-3, LT-09319 Vilnius, Lietuva
stumbras@inikti.com
www.inikti.com

Garant diving, UAB
Atstovas Valdas Valančius
M +370 614 50 149
Dubysos str. 27A, LT-91181 Klaipėda, Lietuva
v.valancius@garant.eu
www.garant.eu

GriJana, UAB
Atstovas Sergej Grišanov
M +370 615 79932
Karlskronos g. 2-30, LT-94286 Klaipėda, Lietuva
info@grijana.com
www.grijana.com

Green Genius, UAB
Atstovas Aldevinas Burokas
M +370 698 17454
Ozo g. 10A, LT-08200 Vilnius, Lietuva
aldevinas.burokas@greengenius.eu
www.greengenius.eu

Diab, UAB
Atstovas Marius Balvočius
M +370 618 02700
Metalistų g. 6K, LT-78017 Šiauliai, Lietuva
marius.balvocius@lt.diabgroup.com
www.diabgroup.com

Gridinta, UAB
Atstovas Tomas Andriulevičius
M +370 685 38095
Liepų g. 54, LT-92106 Klaipėda, Lietuva
t.andriulevicius@gridinta.eu
www.gridinta.eu

In Fatis, UAB (PP Baltic)
Atstovas Andrius Karpauskas
M +370 685 62655
Elbingo g. 29-6, LT-06285 Vilnius, Lietuva
andrius@ppbaltic.lt
www.ppbaltic.lt

PASSER SIDC GROUP, UAB
Atstovas Darius Edvardas Anužis
M +370 619 40340
Minijos 159-122, LT-93290 Klaipėda, Lietuva
d.anuzis@passer-sidc.com
www.passer-sidc.com

ORLEN LIETUVA, UAB
Atstovas Filip Pieczynski Bartosz
M +370 443 92121
Mažeikių g. 75, Juodeikių k., LT-89467, Mažeikių r. sav, Lietuva
post@orlenlietuva.lt
www.orlenlietuva.lt

Tarptautinės logistikos centras, UAB
Atstovas Justas Kairys
M +370 698 89095
Perkėlos g. 3, Klaipėda, Lietuva

justas@tlclogistics.lt

www.tlclogistics.lt

Aleksandro projektai, MB (ALprojects Group)

Atstovas Aleksandr Vasiljev

M +370 636 63744

Šilutės pl. 2, 521 kab., LT-91110 Klaipėda

info@ALprojects.eu

www.ALprojects.eu/

Swedbank, AB
Atstovas Ernestas Juozapaitis
Konstitucijos pr. 20 A, LT-03502 Vilnius, Lietuva
T +370 616 91983
ernestas.juozapaitis@swedbank.lt
www.swedbank.lt

Luminor Bank AS Lietuvos skyrius

Atstovas Andrius Načajus

Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius

www.luminor.lt