Kaip tapti nariu

Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA) vienija virš 60 proc. Lietuvos vėjo energetikos rinkoje veikiančių energijos gamintojų, investuotojus, įrangos ir komponentų gamintojus, paslaugų teikėjus. Asociacijos narės – verslo įmonės, siekiančios prisidėti prie vėjo energetikos plėtros šalyje. Dalyvaudamos asociacijos veikloje jos bendradarbiauja ir teikia vieningą ekspertinę poziciją valstybės institucijoms, vysto tarptautinius ryšius, operatyviai reaguoja į vėjo energetikos sektoriaus aktualijas ir kartu sprendžia kylančius iššūkius.

Atstovavimas

Asociacija atstovauja savo narių interesams sprendimus priimančiose valstybės institucijose, Lietuvoje bei užsienyje vykstančiose organizacijose, renginiuose, konferencijose. Tiek institucijų atstovams, tiek ir kitiems sektoriumi besidomintiems ekspertams teikiame savo pastabas, aktualią informaciją ir ekspertines įžvalgas. Taip pat palaikome ryšius su verslo sektoriaus atstovais, investuotojais, asocijuotomis organizacijomis.

Reguliarus informavimas

Asociacija savo nariams teikia reguliarias ir patikimas rinkos apžvalgas, įskaitant informaciją apie Lietuvoje vykstančius ekonominius ir politinius procesus, energetikos sektoriaus renginius. Taip pat reguliariai dalinamės aktualia vėjo energetikos sektoriaus informacija bei asociacijos ekspertų įžvalgomis tiek su žiniasklaidos atstovais, tiek ir savo informacijos kanaluose – interneto svetainėje, „LinkedIn“ paskyroje ir naujienlaiškyje.

Matomumas

Prisijungę prie Asociacijos, padidinsite savo matomumą – informacija apie jūsų įmonę ir jos logotipas bus naudojamas LVEA komunikacijos kanaluose, prezentacijose, informaciją apie jūsų bendrovę platinsime mūsų komunikacijos kanalais.

Kontaktai 

Dalyvaudami Asociacijos veikloje jūs reguliariai susitiksite su kitomis įmonėmis, veikiančiomis Lietuvos vėjo energetikos sektoriuje, išplėsite savo kontaktų ratą, rasite naujų verslo partnerių.

Kaip tapti LVEA nariu

Tapti LVEA nariu yra labai paprasta. LVEA nariai gali būti tiek Lietuvos, tiek ir kitų valstybių organizacijos ar fiziniai asmenys, vykdantys su vėjo energetikos sektoriumi susijusią veiklą. Norintys prisijungti prie asociacijos, turėtų pateikti laisvos formos prašymą raštu asociacijos direktoriui ir sumokėti 100 eurų stojamąjį mokestį. Sprendimas dėl narystės yra priimamas artimiausiame Tarybos posėdyje.

Nario mokestis

Kategorija Instaliuota galia Mokestis, Eur/per metus
Energijos gamintojas ≤ 350 kW 250 Eur
Energijos gamintojas >350 kW ≤ 2 MW 500 Eur
Energijos gamintojas > 2 MW 0,58 ct/kW, bet  ≥ 14 500 Eur
Įrangos gamintojas 2700 Eur
Kitos organizacijos 1000 Eur