Naujienos

Lietuvos vėjo elektrinių asociaciją papildė 37-asis narys – „ORLEN Lietuva“

2021-06-09

Lietuvos vėjo elektrinių asociaciją papildė 37-asis narys – „ORLEN Lietuva“

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija džiaugiasi papildžiusi savo gretas dar viena pasaulinio žinomumo kompanija – „ORLEN Lietuva“. Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“— viena iš didžiausių regiono bendrovių — ne tik perdirba naftą ir gamina įvairius aukščiausios kokybės naftos produktus, bet ir daro didelę įtaką Lietuvos ekonomikai. Bendrovė yra vienintelė naftos perdirbimo įmonė Baltijos valstybėse. Ši kompanija Lietuvoje yra vienas svarbiausių ūkio subjektų, užtikrinančių šalies ir regiono energetinį saugumą.  Bendrovė nuolat tobulina savo veiklą ir siekia tapti viena moderniausių ir efektyviausių naftos perdirbimo įmonių.

Bendrovėje modernizacija yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuris leidžia pasiekti aukščiausią gaminamų produktų kokybę, išlaikyti milžinišką konkurenciją ir užtikrinti esamo verslo perspektyvą. Tai ne vien tik išorinis įmonės blizgesys. Čia daug ir nematomų dalykų – inovacijos, tai ne tik nauji aparatai, bet ir naujos proceso sąlygos.

Savo veikloje Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ vadovaujasi verslo etikos ir socialinės atsakomybės principais. „ORLEN Lietuva“ skatina verslo įmonių bendradarbiavimą ir keitimąsi gerąja patirtimi, siekia, kad Lietuvos pramonė ir verslas būtų konkurencingi tiek regiono, tiek pasaulinėse rinkose. Per daugiau nei 40 gyvavimo metų AB „ORLEN Lietuva“ veikla ir gaminami produktai buvo įvertinti tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu mastu.

Bendrovė šiuo metu aktyviai domisi elektros energijos gamybos potencialu iš vėjo energijos.

Lietuvos vėjo elektrinių asocijacijoje dabar yra 37 nariai, įskaitant elektros energijos gamintojus,  įrangos ir paslaugų tiekėjus. Asociacija vienija ir atstovauja Lietuvos ir užsienio vėjo energetikos srityje dirbančius specialistus ir profesionalus.