Naujienos

Prie Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos prisijungė naujas narys – „Garant Diving“

2021-01-08

Prie Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos prisijungė naujas narys – „Garant Diving“

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija (LVEA), vienijanti Lietuvos ir užsienio vėjo energetikos rinkos dalyvius, papildė savo gretas nauju nariu – „Garant Diving“. Ši įmonė yra tarptautinės įmonių grupės „Garant Group“ dalis, siūlanti individualius sprendimus uostų infrastruktūrai, laivybai, naftos ir dujų pramonei, taip pat vėjo jėgainių parkams Baltijos ir Šiaurės jūrose.

„Garant Diving“ teikia mokslinių tyrimų paslaugas tarptautiniuose jūrinių vėjo jėgainių plėtros projektuose moderniais mokslinių tyrimų laivais „Baltic Explorer“ ir „Mintis“. Taip pat atlieka kompleksinius uosto infrastruktūros hidrostatybos darbus ir vykdo jūros dugno gilinimo projektus, pasitelkdama daugiafunkcinės paskirties laivus bei profesionalius narus.

„Garant Group“ dukterinės įmonės teikia įvairias laivų korpusų bei jų mechaninių įrengimų remonto bei aptarnavimo, metalo konstrukcijų projektavimo bei gamybos paslaugas. Gamina kėlimo, švartavimosi bei kitos paskirties plieninius lynus, kurie yra sertifikuojami „DNV GL“ ir „RMRS“. Atstovauja žinomiausius priešgaisrinės ir gelbėjimosi įrangos gamintojus, turi sandėlių, remonto bei priežiūros stočių tinklą Europoje.