Naujienos

LVEA gretose trys nauji nariai – „Walless“, „Fondia Lietuva“ ir „European energy Lithuania“

2019-09-17

Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos gretas papildė trys nauji nariai. Du iš jų – teisines paslaugas teikiančios kompanijos „Walless“ ir „Fondia Lietuva“. O trečiasis – vėjo energetikos projektus vystanti bendrovė „European energy Lithuania“. Šiuo metu asociacija vienija 26 narius.

„Walless“ – tai platų teisinių paslaugų spektrą teikianti advokatų kontora. Kompanijos specializacija apima įmonių susijungimo ir susiliejimo, bankininkystės ir finansų, kapitalo rinkų, finansavimo sandorių, nekilnojamo turto ir statybų bei kitas sritis, tarp kurių ir energetikos teisė. „Walless“ komandą sudaro 43 profesionalai, 10 iš jų – partneriai.

„Fondia Lietuva“ – didžiausia Šiaurės ir Baltijos šalyse verslo teisės paslaugas teikianti kompanija, nepriklausanti advokatūrai. Kompanijoje dirbantys teisininkai yra sukaupę reikšmingą patirtį konsultuojant energetikos rinkos dalyvius. Iš viso bendrovėje dirba daugiau nei 110 patyrusių teisininkų. „Financial Times“ kelis kartus pripažino ją inovatyviausia teisinių paslaugų įmone. „Fondia Lietuva“ taip pat priklauso Suomijos vėjo energetikos asociacijai.

Plėsdama savo veiklą Danijos kapitalo įmonė „European Energy A/S“, jau prisidėjusi prie daugiau nei 1200 MW vėjo ir saulės jėgainių vystymo skirtingose šalyse, įsteigė bendrovę Lietuvoje. Pasitelkdama ilgametę Danijos patirtį čia įkurta įmonė „European energy Lithuania“ siekia prisidėti prie energetikos bei klimato kaitos tikslų įgyvendinimo ir Lietuvos energetinės nepriklausomybės stiprinimo. Šiuo metu kompanija planuoja vėjo jėgainių parkų projektavimo darbus įvairiose šalies vietose.

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija veikia nuo 2005 m. ir vienija vėjo energetikos srityje dirbančius investuotojus ir įrangos bei paslaugų teikėjus.