Naujienos

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija sparčiai plečiasi – prisijungia PASSER SIDC

2021-04-08

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija sparčiai plečiasi – prisijungia PASSER SIDC

Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA) narių skaičius sparčiai auga, šįkart asociacija sveikina prisijungus tarptautinę kompaniją PASSER SIDC. Būdama įmonių grupės PASSER GROUP dalimi, kompanija įgyvendina įvairiapusius ir kompleksinius projektus. PASSER SIDC siūlo paslaugas nuo projektavimo, projektų valdymo, gamybos ir montavimo darbų iki dokumentacijos rengimo.

Įmonės kompetencijų sritys taip pat apima, bet neapsiriboja, tokiomis veiklomis, kaip gamybos procesų valdymas, suvirinimo ir surinkimo darbų koordinavimas, kokybės kontrolė, korpuso ir konstrukcinių dalių surinkimas, apdailos darbai, konstrukcinių dalių ir vamzdynų montavimas, įvairių medžiagų apdirbimas bei darbas su plieno ir aliuminio gaminiais.

PASSER SIDC priklauso trys gamybos cechai, kurių plotas yra nuo 1000 iki 2000 kv. metrų, juose įmonė gali įgyvendinti projektus nuo jų pradžios iki pabaigos. Šiuo metu PASSER SIDC taip pat stato naują, dar didesnį gamybos cechą Klaipėdoje, kurio plotas sieks 5200 kv. metrų.

Įmonė turi įvairiapusės sausumos ir jūrinių projektų instaliavimo patirties tiek Europoje, tiek už jos ribų. PASSER SIDC yra prisidėjusi prie „Triton Knoll East“, „Triton Knoll West“ pastočių bei „Moray“ jūrinių pastočių platformos instaliavimo darbų. Šiuose projektuose bendrovė teikė darbų priežiūros, aptarnavimo, kabelių kanalų ir dėklų montavimo bei HV/MV/LV elektros instaliacijos darbų paslaugas.

Kiekviename įmonės įgyvendinamo projekto žingsnyje dirba aukštos kvalifikacijos, sertifikuoti specialistai. O bendrovės darbo kokybė yra užtikrinama tokiais sertifikatais kaip DNV GL ir ISO 9001.

Šiuo metu LVEA, įskaitant elektros energijos gamintojus bei įrangos ir paslaugų tiekėjus, yra 36 nariai. Asociacija vienija ir atstovauja Lietuvos ir užsienio vėjo energetikos srityje dirbančius profesionalus.