Naujienos

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija sparčiai plečiasi – prisijungia PASSER SIDC

2021-04-08

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija sparčiai plečiasi – prisijungia PASSER SIDC

Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA) narių skaičius sparčiai auga, šįkart asociacija sveikina prisijungus tarptautinę kompaniją PASSER SIDC Group. Būdama įmonių grupės PASSER GROUP dalimi, kompanija įgyvendina įvairiapusius ir kompleksinius projektus atsinaujinančių išteklių įrangos gamyboje, stambiagabaričių plieno struktūrų, naudojamų vėjo parkų statyboje priekrantėje ir sausumoje gamyboje ir t.t. PASSER SIDC Group įmonės siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, projektų valdymo, gamybos ir montavimo darbų, iki dokumentacijos rengimo.

Įmonės kompetencijų sritys taip pat apima, bet neapsiriboja, tokiomis veiklomis, kaip gamybos procesų valdymas, suvirinimo ir surinkimo darbų koordinavimas, kokybės kontrolė, korpuso ir konstrukcinių dalių surinkimas, apdailos darbai, konstrukcinių dalių ir vamzdynų montavimas, įvairių medžiagų apdirbimas bei darbas su plieno ir aliuminio gaminiais.

PASSER SIDC Grupės įmonėms priklauso trys gamybos cechai, kurių bendras plotas yra 3000 kv. metrų bei dvi stambiagabaričių metalo dirbinių dažymo kameros, jų lokacija yra šalia Klaipėdos Uosto krantinių ir tai leidžia patogiai krauti gaminius į laivus tolimesniam jų transportavimui. Šiuo metu PASSER SIDC grupė taip pat stato naują, 5200 kv. metrų ploto, gamybos cechą Klaipėdoje, šalia uosto krantinės.

Įmonė turi įvairiapusės sausumos ir jūrinių projektų instaliavimo patirties tiek Europoje, tiek už jos ribų. PASSER SIDC Grupė yra prisidėjusi prie „Triton Knoll East“, „Triton Knoll West“ pastočių bei „Moray“ jūrinių pastočių platformos instaliavimo darbų. Šiuose projektuose bendrovė teikė darbų priežiūros, aptarnavimo, kabelių kanalų ir dėklų montavimo bei HV/MV/LV elektros instaliacijos darbų paslaugas. Įmonė taip pat kartu su partneriais vykdė veiklą projekte „Bultengaats OHVS 2“, Nyderlanduose, montuojant jūrinius konstrukcijų karkasus. Savo cechuose Klaipėdoje Grupės įmonės gamina įvairią sertifikuotą įrangą – rites, krepšius, karuseles ir kėlimo įtaisus – jūrinių ir kt. kabelių gamintojams visame Pasaulyje.

Kiekviename įmonės įgyvendinamo projekto žingsnyje dirba aukštos kvalifikacijos, sertifikuoti specialistai. O bendrovės darbo kokybė yra užtikrinama tokiais sertifikatais kaip DNV GL ir ISO 9001.

Šiuo metu LVEA, įskaitant elektros energijos gamintojus bei įrangos ir paslaugų tiekėjus, yra 36 nariai. Asociacija vienija ir atstovauja Lietuvos ir užsienio vėjo energetikos srityje dirbančius profesionalus.