Naujienos

Jau vyksta registracija į gegužę Vilniuje vyksiantį „WindEurope“ seminarą „Analysis of operating wind farms 2018“ (atnaujinta)

2018-03-07

Gegužės 15-16 dienomis Vilniuje vyks Europos vėjo pramonę vienijančios organizacijos „WindEurope“ seminaras, skirtas eksploatuojantiems, prižiūrintiems ir ketinantiems investuoti į vėjo jėgaines. Aktualių žinių pasisems ir studentai bei kiti besidomintys šia sritimi. Per dvi dienas vyksiantį renginį specialistai kalbės apie inovacijas bei jų pritaikymą vėjo energetikos sektoriuje.

Norintys dalyvauti seminare jau gali registruotis čia.

Susipažinti su seminaro programa galite čia.

Nors pastaraisiais metais vėjo energijos kaina tapo itin konkurencinga, vis dar svarbu nuolatos tobulinti technologijas. Šių metų seminaro pagrindinė tema – didieji duomenys (big data). Srities ekspertai paaiškins galimą didžiųjų duomenų pritaikomumą bei potencialą. Per seminarą dalyviai išmoks įveikti informacijos apdorojimo iššūkius, jiems bus pristatyti inovatyvūs ir lengvai pritaikomi būdai, padėsiantys efektyviai valdyti ir prognozuoti informaciją.

Taip pat dalyviai turės galimybę išgirsti, kaip galima efektyvinti turbinų veiklą. Patirtimi dalinsis ekspertai iš įvairių pasaulio šalių, o patarimai bus iliustruoti pavyzdžiais, surinktais iš tūkstančių vėjo elektrinių veiklos.

Antrąją seminaro dieną bus galimybė daugiau sužinoti apie mašininį mokymąsi ir jo pritaikymą vėjo elektrinėse. Ekspertai dalinsis įžvalgomis apie inovacijas bei padės suprasti, kaip automatizuoti valdymo ir veiklos diagnostiką naudojant mašininį mokymąsį. Dalyviai sužinos ne tik apie veiklos sąnaudų mažinimą, bet ir išmoks apskaičiuoti vėjo elektrinių gyvavimo laiką bei bus supažindinti su strategijomis, padėsiančiomis tą laikotarpį pratęsti.

Seminare bus galima išgirsti ne tik ekspertų vertinimų ir patarimų – tuo pat metu vyksiančioje parodoje organizatoriai suteiks galimybę susipažinti su vėjo energetikos sektoriuje veikiančių įmonių veikla ir produktais.