Apie asociaciją
Lietuvos vėjo elektrinių asociacija (LVEA) vienija vėjo energetikos srityje dirbančius investuotojus ir įrangos bei paslaugų teikėjus. LVEA veikia nuo 2005 m.
LVEA tikslas – užtikrinti vėjo energetikos projektų plėtojimui palankias sąlygas, prisidedant prie įstatyminės bazės ir patrauklaus investicinio klimato kūrimo. Asociacija pasisako už Lietuvos energijos gamybos sektoriaus dekarbonizaciją ir decentralizaciją, vietinių atsinaujinančių išteklių naudojimą, energetinės nepriklausomybės didinimą vėjo energetikos pagalba, bei Europos Sąjungos atsinaujinančių išteklių energetikos politikos įgyvendinimą.
Kasmetinė „WindEurope“ konferencija keliasi į internetą: kviečiame prisijungti!

Gruodžio 1-4 d. vyksianti metinė „WindEurope“ konferencija, kuri šįkart vadinasi „WindEnergy Hamburg“, bus transliuojama internetu – per specialiai sukurtą platformą „WindTV“. „WindTV“ platforma konferencijos dalyviams suteiks galimybių tiek susipažinti su rinkos ir technologinėmis naujovėmis, tiek ir pabendrauti su vėjo energetikos ekspertais iš viso pasaulio. „WindTV Premium Stream“ kanale vyks pagrindinė „WindEurope“ konferencija – pokalbiai ir […]

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija