Apie asociaciją
Lietuvos vėjo elektrinių asociacija (LVEA) vienija vėjo energetikos srityje dirbančius investuotojus ir įrangos bei paslaugų teikėjus. LVEA veikia nuo 2005 m.
LVEA tikslas – užtikrinti vėjo energetikos projektų plėtojimui palankias sąlygas, prisidedant prie įstatyminės bazės ir patrauklaus investicinio klimato kūrimo. Asociacija pasisako už Lietuvos energijos gamybos sektoriaus dekarbonizaciją ir decentralizaciją, vietinių atsinaujinančių išteklių naudojimą, energetinės nepriklausomybės didinimą vėjo energetikos pagalba, bei Europos Sąjungos atsinaujinančių išteklių energetikos politikos įgyvendinimą.
Vėjo energetikos plėtra: laukia solidus indėlis į ekonominį augimą

Šiemet priimti sprendimai nulems esminius pokyčius Lietuvos energetikos sektoriuje. Patvirtinę Nacionalinę energetinės nepriklausomybės strategiją, įstojome į šalių, siekiančių 100 proc. reikalingos elektros energijos pasigaminti iš atsinaujinančių šaltinių, klubą. Didžiąją dalį jos generuosime vėjo elektrinėse, o tuo pat metu auginsime ne tik šį sektorių, bet ir visą šalies ekonomiką.  Dešimt kartų daugiau elektros iš vėjo Lietuvos […]

Lietuvos vėjo elektrinių asociacija