Naujienos
Gegužę Vilniuje vyks tarptautinis „WindEurope“ seminaras „Analysis of operating wind farms 2018“
2018-02-14

Gegužės 15-16 dienomis Vilniuje vyks Europos vėjo pramonę vienijančios organizacijos „WindEurope“ seminaras, skirtas eksploatuojantiems, prižiūrintiems ir ketinantiems investuoti į vėjo jėgaines. Aktualių žinių pasisems ir studentai bei kiti besidomintys šia sritimi. Per dvi dienas vyksiantį renginį specialistai kalbės apie inovacijas bei jų pritaikymą vėjo energetikos sektoriuje.

Nors pastaraisiais metais vėjo energijos kaina tapo itin konkurencinga, vis dar svarbu nuolatos tobulinti technologijas. Šių metų seminaro pagrindinė tema – didieji duomenys (big data). Srities ekspertai paaiškins galimą pritaikomumą bei didžiųjų duomenų potencialą. Per seminarą dalyviai išmoks įveikti informacijos apdorojimo iššūkius, jiems bus pristatyti inovatyvūs ir lengvai pritaikomi būdai, padėsiantys efektyviai valdyti ir prognozuoti informaciją.

Antrąją seminaro dieną bus galimybė daugiau sužinoti apie mašininį mokymąsi ir jo pritaikymą vėjo elektrinėse. Taip pat – apie veiklos sąnaudų mažinimą ir jėgainių gyvavimo laikotarpio pratęsimą.

Seminare bus galima išgirsti ne tik ekspertų vertinimų ir patarimų – tuo pat metu vyksiančioje parodoje organizatoriai suteiks galimybę susipažinti su vėjo energetikos sektoriuje veikiančių įmonių veikla ir produktais.

Daugiau informacijos ir seminaro programą rasite čia.